Schaffner EMC Inc.
제품 번호:
EV28-1.0-02-36M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 36MH 1A 2LN TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.0945
$4.0945
10
$3.7563
$37.563
25
$3.41468
$85.367
50
$2.86843
$143.4215
100
$2.4586
$245.86
250
$2.322028
$580.507
500
$2.185456
$1092.728
1000
$2.048865
$2048.865
2500
$1.99633
$4990.825
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 591mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm) |
| Height (Max) | 1.406" (35.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EV |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 1A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EV28-1 |
| Inductance @ Frequency | 36 mH @ 400 Hz |