EW-04-10-T-S-270
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-04-10-T-S-270
설명:
CONN HDR 4POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.230" (5.842mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, EW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.270" (6.858mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)