EW-05-09-G-S-200
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-05-09-G-S-200
설명:
CONN HDR 5POS 0.1 STACK T/H GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Length - Post (Mating) 0.200" (5.080mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)