EW-07-14-L-S-1000
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-07-14-L-S-1000
설명:
CONN HDR 7POS 0.1 STACK T/H GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 7
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.000" (25.400mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)