EW-17-12-G-D-300
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-17-12-G-D-300
설명:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.400" (10.160mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.300" (7.620mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)