EW-17-12-L-S-600
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-17-12-L-S-600
설명:
CONN HDR 17POS 0.1 STACK T/H
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 17
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.600" (15.240mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)