EW-22-14-T-S-990
Samtec Inc.
제품 번호:
EW-22-14-T-S-990
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H TIN
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.110" (2.794mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, EW
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.990" (25.146mm)
Length - Tail 0.330" (8.382mm)