EWT100JB50K0
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
EWT100JB50K0
설명:
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 100W
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 50 kOhms
Series EWT
Power (Watts) 100W