Panasonic Industrial Automation Sales
제품 번호:
EX-22B
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR DIFFUSE 160MM NPN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$86.45
$86.45
10
$78.5916
$785.916
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 0.197" ~ 6.299" (5mm ~ 160mm) |
| Response Time | 500µs |
| Output Configuration | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Sensing Method | Diffuse |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | EX-20 |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Box |
| Base Product Number | EX-22 |
| Adjustment Type | - |