Eaton - Electronics Division
제품 번호:
EXLA1V0606-2R2-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
IND MOLDED SHLD 2.2UH 11.0A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.007
$1.007
10
$0.931
$9.31
25
$0.85956
$21.489
50
$0.7163
$35.815
100
$0.673265
$67.3265
250
$0.601616
$150.404
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Current - Saturation (Isat) | 12A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.236" (6.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 14 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 7.8mOhm Max |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | EXLA1V06 |
| Inductance | 2.2 µH |
| Type | Molded |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Alloy Powder |