Panasonic Electronic Components
제품 번호:
EYG-S0925ZLWA
패키지:
-
배치:
-
설명:
THERM PAD 246MMX85MM GRAY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.816
$27.816
10
$26.18105
$261.8105
25
$24.54458
$613.6145
50
$22.9083
$1145.415
100
$22.090255
$2209.0255
250
$20.862988
$5215.747
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Usage | IGBT - Heat Transfer Low Thermal Resistance |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | Gray |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 246.00mm x 85.00mm |
| Material | Graphite |
| Thermal Conductivity | 400W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0079" (0.200mm) |
| Series | Soft-PGS |
| Type | Graphite-Pad, Sheet |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Base Product Number | EYG-S0925 |