Panasonic Electronic Components
제품 번호:
EZA-EG2N50AX
패키지:
0402
배치:
-
설명:
ESD SUPPRESSOR 0402
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3287
$3.287
25
$0.28728
$7.182
100
$0.18601
$18.601
250
$0.154014
$38.5035
500
$0.123196
$61.598
1000
$0.094449
$94.449
2500
$0.082137
$205.3425
5000
$0.07392
$369.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 0.05pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 100V |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | EZA-EG2 |