Panasonic Electronic Components
제품 번호:
EZP-E1B156MTA
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 15UF 10% 1.1KVDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.4405
$10.4405
10
$9.91895
$99.1895
50
$8.35278
$417.639
100
$7.83085
$783.085
500
$6.943322
$3471.661
1000
$6.525683
$6525.683
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 2.039" (51.80mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 8.2 mOhms |
| Series | EZPE |
| Voltage Rating - DC | 1100V (1.1kV) |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EZP-E1 |