Panasonic Electronic Components
제품 번호:
EZP-E50117MTA
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 110UF 10% 500VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$24.1775
$24.1775
10
$22.9026
$229.026
50
$19.72162
$986.081
100
$18.449285
$1844.9285
500
$16.540735
$8270.3675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 2.224" (56.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 2.067" (52.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.4 mOhms |
| Series | EZPE |
| Voltage Rating - DC | 500V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 110 µF |
| Features | Low ESR |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EZP-E |