Triad Magnetics
제품 번호:
F10-110-C2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.51
$5.51
10
$4.465
$44.65
25
$3.60962
$90.2405
50
$3.38162
$169.081
100
$3.229715
$322.9715
250
$3.134696
$783.674
500
$3.039696
$1519.848
1000
$2.944706
$2944.706
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 23.80mm |
| Voltage - Isolation | 4200Vrms |
| Voltage - Primary | 115V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 34.93mm L x 28.58mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 220mA, Series 110mA |
| Weight | 0.17 lb (77.11 g) |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | Split Pack™, Class 2/3, F |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 1.1VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 5V, Series 10V |
| Package | Tube |