Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
F221K29S3NR63K7R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 220PF 3KV S3N RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3021
$3.021
50
$0.21128
$10.564
100
$0.18107
$18.107
500
$0.135793
$67.8965
1000
$0.114674
$114.674
2500
$0.108632
$271.58
5000
$0.1026
$513
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Applications | SMPS Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 3000V (3kV) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | S3N |
| Size / Dimension | 0.295" Dia (7.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | F |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 220 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |