Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
F339MX233331MDA2B0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6245
$1.6245
10
$1.2806
$12.806
50
$1.11017
$55.5085
100
$0.960735
$96.0735
500
$0.725857
$362.9285
1000
$0.640471
$640.471
2500
$0.597768
$1494.42
5000
$0.576422
$2882.11
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | F339M |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.033 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |