Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
F339X141548MIP2T0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.15UF 20% 1KVDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.3566
$13.566
40
$1.1837
$47.348
200
$1.03569
$207.138
600
$0.789089
$473.4534
1000
$0.69046
$690.46
2400
$0.665798
$1597.9152
5000
$0.641136
$3205.68
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | F339X1 |
| Voltage Rating - DC | 1000V (1kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 480V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 0.15 µF |
| Features | - |
| Package | Tray |