F3SG-4SRB0920-25-F
Omron Automation and Safety
제품 번호:
F3SG-4SRB0920-25-F
설명:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
사용자 가이드
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Operating Range 0.3m ~ 20.0m
Ingress Protection IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 920mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Weight -
Series F3SG-SR
Beam Pitch 20mm
Voltage - Supply 24VDC