Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
F472K96Y5RP83K0R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 4700PF 2KV Y5R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.969
$0.969
10
$0.7657
$7.657
50
$0.66329
$33.1645
100
$0.574085
$57.4085
500
$0.433732
$216.866
1000
$0.382698
$382.698
2500
$0.357181
$892.9525
5000
$0.344422
$1722.11
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 125°C |
| Applications | SMPS Filtering |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 2000V (2kV) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | Y5R |
| Size / Dimension | 0.965" Dia (24.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | F |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |