Techflex
제품 번호:
F6V0.50TB1500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SELF WRAP 1/2" X 1500' BLACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$921.69
$921.69
5
$888.7725
$4443.8625
10
$875.6055
$8756.055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 125°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Split Flexible Tube |
| Series | F6® Woven Wrap FR |
| Type | Self Wrap |
| Length | 1500' (457.20m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Clean Cut, White Tracer |
| Wall Thickness | 0.027" (0.69mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | - |
| Package | Box |
| Width | - |
| Base Product Number | F6V0.50 |
| Heat Protection | Flame Retardant |