Radiall USA, Inc.
제품 번호:
F709034706
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
ST PLUG SM126UM FOR CABLE 0,9 TO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.0565
$23.0565
10
$20.1913
$201.913
25
$19.3192
$482.98
50
$18.69581
$934.7905
100
$18.072705
$1807.2705
250
$17.075566
$4268.8915
500
$16.576987
$8288.4935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Housing Material | Brass |
| Mode | Singlemode |
| Fiber Core Diameter | - |
| Ferrule Material | Zirconia, Ceramic |
| Reflection | -30dB |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Body Material | - |
| Connector Style | ST |
| Connector Type | Plug |
| Housing Color | Silver |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Cable Diameter | 3.0mm |
| Simplex/Duplex | Simplex |
| Features | Strain Relief |
| Boot Color | Black |
| Attenuation - Typ | -0.25dB |
| Package | Box |
| Fiber Cladding Diameter | 126µm |