TDK Corporation
제품 번호:
FA22NP02W683JNU06
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 0.068UF 450V NP0 RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.116
$3.116
10
$2.52415
$25.2415
50
$2.20286
$110.143
100
$1.927455
$192.7455
500
$1.468567
$734.2835
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | FA |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Capacitance | 0.068 µF |
| Features | High Temperature |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |