onsemi
제품 번호:
FAN3224TMX
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.2065
$1.2065
10
$1.0792
$10.792
25
$1.0241
$25.6025
100
$0.78641
$78.641
250
$0.694944
$173.736
500
$0.658369
$329.1845
1000
$0.512069
$512.069
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | 12ns, 9ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 5A, 5A |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Independent |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | FAN3224 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |