Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
FCE17B25SC49B
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$30.989
$30.989
10
$27.1358
$271.358
25
$25.9635
$649.0875
50
$25.12617
$1256.3085
100
$24.288555
$2428.8555
250
$22.948542
$5737.1355
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.590" (14.99mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Filter, Mounting Brackets |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | FCE17 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Box |
| Base Product Number | FCE17B25 |