Amphenol ICC (Commercial Products)
제품 번호:
FCE17E09SB410
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SLDR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.6035
$17.6035
10
$15.2551
$152.551
25
$14.45862
$361.4655
50
$14.24924
$712.462
100
$12.57287
$1257.287
250
$11.734666
$2933.6665
500
$11.483201
$5741.6005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.405" (10.29mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Features | Board Lock, Filter |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | FCE17 |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Box |
| Base Product Number | FCE17E09 |