Panduit Corp
제품 번호:
FCM3.25-S6-T14
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP FLAT GRAY FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8715
$1.8715
10
$1.8183
$18.183
25
$1.76776
$44.194
50
$1.71741
$85.8705
100
$1.66687
$166.687
500
$1.616311
$808.1555
1000
$1.565809
$1565.809
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Series | - |
| Screw Size | #6 (M3) |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.380" (85.85mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.000" (25.40mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 3.230" (82.04mm) |
| Base Product Number | FCM3.25 |