Essentra Components
제품 번호:
FCRC-13B-6A-RT
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP FLAT NATURAL ADHESIVE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.8335
$1.8335
10
$1.59695
$15.9695
25
$1.52912
$38.228
50
$1.4953
$74.765
100
$1.42728
$142.728
250
$1.291316
$322.829
500
$1.189381
$594.6905
1000
$1.019474
$1019.474
2500
$0.951501
$2378.7525
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Base |
| Series | Richco, FCRC |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.040" (51.82mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.825" (20.96mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.620" (41.15mm) |
| Base Product Number | FCRC |