Essentra Components
제품 번호:
FCRCSH-13B-6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ROUT/CLAMP SERR 2.04"L 3/4"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.218" (5.54mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Base |
| Series | - |
| Screw Size | #12 (M5) |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 2.040" (51.82mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Serrated with Hole |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.825" (20.96mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.625" (15.88mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.620" (41.15mm) |
| Base Product Number | FCRCSH |