onsemi
제품 번호:
FDLL4150
제조업체:
패키지:
SOD-80
배치:
-
설명:
DIODE GEN PURP 50V 200MA SOD80
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2565
$0.2565
10
$0.20995
$2.0995
100
$0.11153
$11.153
500
$0.073397
$36.6985
1000
$0.049913
$49.913
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2.5pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-80 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 50 V |
| Series | - |
| Package / Case | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1 V @ 200 mA |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 50 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 200mA |
| Operating Temperature - Junction | 175°C (Max) |
| Base Product Number | FDLL4150 |