onsemi
제품 번호:
FDMF3030
제조업체:
패키지:
40-PQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC HALF BRIDGE DRIVER 50A 40PQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.5055
$3.5055
10
$3.1502
$31.502
100
$2.580865
$258.0865
500
$2.197008
$1098.504
1000
$1.852899
$1852.899
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Synchronous Buck Converters |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Load Type | Inductive |
| Voltage - Load | 3V ~ 24V |
| Current - Peak Output | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 900mOhm LS, 800mOhm HS |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 40-PQFN (6x6) |
| Series | PowerTrench®, SyncFET™ |
| Fault Protection | Over Temperature, Shoot-Through, UVLO |
| Package / Case | 40-PowerTFQFN |
| Technology | DrMOS |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Features | Bootstrap Circuit, Diode Emulation, Status Flag |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 50A |
| Interface | PWM |
| Base Product Number | FDMF3030 |