Flexxon Pte Ltd
제품 번호:
FEMC004G-M10
제조업체:
패키지:
153-FBGA (11.5x13)
배치:
-
설명:
IC FLASH 32GBIT EMMC 5.1 153FBGA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.5905
$7.5905
10
$6.98535
$69.8535
25
$6.83962
$170.9905
40
$6.815775
$272.631
80
$6.115862
$489.26896
230
$5.930974
$1364.12402
440
$5.639912
$2481.56128
945
$5.443272
$5143.89204
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | eMMC_5.1 |
| Memory Organization | 4G x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 153-FBGA (11.5x13) |
| Series | ECON II |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 32Gbit |
| Package / Case | 153-VFBGA |
| Technology | FLASH - NAND (MLC) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Mfr | Flexxon Pte Ltd |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | FEMC004 |