Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-03-D-03.94-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.9865
$12.9865
10
$11.5064
$115.064
25
$11.06408
$276.602
50
$10.62176
$531.088
100
$10.03162
$1003.162
250
$9.146448
$2286.612
500
$8.556346
$4278.173
1000
$7.848235
$7848.235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.328' (100.00mm, 3.94") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-03 |
| Cable Termination | IDC |