Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-05-D-03.50-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSY
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.4755
$15.4755
10
$13.7142
$137.142
25
$13.18714
$329.6785
50
$12.6597
$632.985
100
$11.95632
$1195.632
250
$10.901364
$2725.341
500
$10.198041
$5099.0205
1000
$9.35407
$9354.07
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.292' (88.90mm, 3.50") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-05 |
| Cable Termination | IDC |