Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-13-D-04.50-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.373
$18.373
10
$16.08825
$160.8825
25
$15.39266
$384.8165
50
$14.89619
$744.8095
100
$14.39972
$1439.972
250
$13.605216
$3401.304
500
$13.208002
$6604.001
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFSD |
| Length | 0.375' (114.30mm, 4.50") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFSD-13 |
| Cable Termination | IDC |