FFSD-20-D-08.27-01-N-R
Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-20-D-08.27-01-N-R
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.689' (210.00mm, 8.27")