/ Rectangular Cable Assemblies / FFSD-25-D-03.35-01-N-RN1-SR
minImg
FFSD-25-D-03.35-01-N-RN1-SR
Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-25-D-03.35-01-N-RN1-SR
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 0.279' (85.09mm, 3.35")