FFSD-25-D-20.00-01-N
Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-25-D-20.00-01-N
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
CABLE ASSY .05" 50POS F-F 20"
재고 : 2203
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 1.67' (508.00mm)