/ Rectangular Cable Assemblies / FFSD-25-D-24.00-01-N-RW
minImg
FFSD-25-D-24.00-01-N-RW
Samtec Inc.
제품 번호:
FFSD-25-D-24.00-01-N-RW
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Product Status Active
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Tiger Eye™ FFSD
Length 2.00' (609.60mm)