Samtec Inc.
제품 번호:
FFTP-06-D-03.85-01-N
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
.050 X .050 C/L TWISTED PAIR FEM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.926
$21.926
10
$19.19665
$191.9665
25
$18.3673
$459.1825
50
$17.77469
$888.7345
100
$17.18227
$1718.227
250
$16.234246
$4058.5615
500
$15.760272
$7880.136
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | Multiple, Twisted Pair (Round) |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Tiger Eye™ FFTP |
| Length | 0.321' (97.79mm, 3.85") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | FFTP-06 |
| Cable Termination | IDC |