KYOCERA AVX
제품 번호:
FFV36C0136K--
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 13UF 10% 900VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$21.527
$21.527
10
$20.39745
$203.9745
50
$17.56417
$878.2085
100
$16.430915
$1643.0915
500
$14.731194
$7365.597
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.575" (40.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.984" (25.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.417" W (40.00mm x 36.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | FFV3 |
| Voltage Rating - DC | 900V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | 150V |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 13 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |