FGG.1B.305.CLAD76Z
LEMO
제품 번호:
FGG.1B.305.CLAD76Z
설명:
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
사용자 가이드
Cable Opening 0.283" ~ 0.299" (7.20mm ~ 7.60mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 9A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 305
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C