FGG.2B.305.CLAD92Z
LEMO
제품 번호:
FGG.2B.305.CLAD92Z
설명:
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
재고 : 4
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Cable Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 14A
Shell Finish Chrome
Shell Size - Insert 305
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 250°C