Techflex
제품 번호:
FGLG.08NT250
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EXPAND SLEEVE 0.133" X 250' NAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$54.72
$54.72
5
$51.3
$256.5
10
$47.88
$478.8
20
$45.486
$909.72
50
$44.46
$2223
100
$43.434
$4343.4
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 650°C |
| Color | Natural |
| Material | Fiberglass, Acrylic Coated, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Insultherm® Tru-Fit |
| Type | Sleeve |
| Length | 250' (76.20m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.133" (3.38mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion and Cut Resistant, Fray Resistant |
| Features | Clean Cut, Solvent Resistant |
| Wall Thickness | 0.008" (0.20mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.141" (3.58mm) |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | FGLG |
| Heat Protection | Heat Resistant |