CTS Thermal Management Products
제품 번호:
FHL43-43-17/T710/T
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 42.3X16.1MM 5VDC 2510
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.0895
$25.0895
10
$23.61605
$236.1605
35
$22.139617
$774.886595
70
$20.663726
$1446.46082
105
$19.925756
$2092.20438
245
$18.818759
$4610.595955
455
$18.44977
$8394.64535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square, Fins |
| Material | - |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.670" (17.00mm) |
| Series | FHL |
| Type | Board Level with Fan |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.693" (43.00mm) |
| Mfr | CTS Thermal Management Products |
| Thermal Resistance @ Natural | 3.16°C/W |
| Material Finish | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Clip, Tape |
| Width | 1.693" (43.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |
| Base Product Number | FHL43 |