Techflex
제품 번호:
FHN0.50NT100
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EXPAND SLEEVING 1/2" X 100' NAT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$104.88
$104.88
5
$98.325
$491.625
10
$91.77
$917.7
20
$87.1815
$1743.63
50
$85.215
$4260.75
100
$83.2485
$8324.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -70°C ~ 650°C |
| Color | Natural |
| Material | Fiberglass, Halogen Free |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL VW-1 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Expandable |
| Series | Insultherm® Ultraflex |
| Type | Sleeve |
| Length | 100' (30.48m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Techflex |
| Environment Protection | - |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | - |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | Clean Cut, Vibration Resistant |
| Wall Thickness | 0.013" (0.33mm) |
| Diameter - Inside, Expanded | 0.625" (15.88mm) |
| Package | Spool |
| Width | - |
| Base Product Number | FHN0.50 |
| Heat Protection | Heat Resistant |