UNC Group
제품 번호:
FJ9SCST-25M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SINGLEMODE SC TO ST FIBER 25M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$18.639
$18.639
20
$18.2685
$365.37
60
$17.8885
$1073.31
100
$17.518
$1751.8
200
$17.1475
$3429.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Insertion Loss | 0.20dB |
| Cable Type | Twin Zip, Bend Insensitive Fiber (BIF) |
| 1st Connector | SC Duplex |
| 2nd Connector | ST (2) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Fiber Type | 9/125 |
| Product Status | Active |
| Ratings | OFNR |
| Series | SpeedaLite - Singlemode |
| Length - Overall | 82.0' (25.0m) |
| Type | Singlemode, Duplex, OS2 |
| Mfr | UNC Group |
| Color - Cable | Yellow |
| Cable Diameter | 0.08" (2.0mm) |
| Features | Dust Cap, Riser, Zipcord |
| Return Loss | 55dB |
| Color - Connectors | Blue, Yellow |
| Package | Bulk |
| Bend Radius | 10mm |
| Base Product Number | FJ9SCST |