FJH-06-D-13.00-4
Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-06-D-13.00-4
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
사용자 가이드
Series FJH
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 13.0" (330.2mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)