FJH-06-R-12.10-4
Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-06-R-12.10-4
제조업체:
Samtec Inc.
설명:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
사용자 가이드
Series FJH
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 12.1" (307.3mm)
Termination Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)