Samtec Inc.
제품 번호:
FJH-15-D-06.00-4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE FFC 15POS 0.50MM 6"
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.769
$4.769
10
$4.3339
$43.339
25
$4.10514
$102.6285
50
$4.00976
$200.488
100
$3.81881
$381.881
250
$3.341454
$835.3635
500
$3.245998
$1622.999
1000
$2.768642
$2768.642
2500
$2.577692
$6444.23
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Series | FJH |
| Length - Exposed Ends | 0.157" (4.00mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 6.000" (152.40mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 15 |
| Base Product Number | FJH-15 |